Nowy program już dostępny!* Masz hotel lub prowadzisz wypożyczalnie i ciągle używasz "zeszytu"? Sprawdź jak możesz ułatwić sobie pracę

 

Doskonały i łatwy w obsłudze do prowadzenia rezerwacji dla wypożyczalni samochodów i rezerwacji pokoi dla małych pensjonatów. Ułatwia pracę i niweluje możliwość podwójnej rezerwacji tego samego przedmiotu  w danym dniu.

Car and Room Booking

Filmik wprowadzający

Łatwy i czytelny interfejs nie przeładowany nadmierną ilością przycisków. Ustawienia dostępne dla admina pozwalają na własną personalizacje kolorów rezerwacji i ilości wyświetlanych dni i przedmiotów*.


Możesz ustawić np. znak zapytania przy niepotwierdzonym kliencie tak by każdy pracownik wiedział, że dana rezerwacja jest niepewna.
Przy każdym przedmiocie jest wyświetlana cena i inne parametry tak, aby móc odrazu odpowiedzieć klientowi wszystko o danym przedmiocie np. czy jest nawigacja w samochodzie albo telewizor w wynajmowanym pokoju - to bardzo przydatna funkcja, która ułatwia pracę nowym pracownikom. Jeśli masz 100 lub więcej różnych przedmiotów opisy ułatwią ci rozmowę z klientem bo trudno spamiętać wszystkie parametry.

Nieograniczona liczba przedmiotów z czytelnymi opisami danej rzeczy ułatwi szybkie wybranie i utworzenie rezerwacji. 
Każda rezerwacja wyświetla nazwisko lub nazwę firmy, nr umowy lub inne potrzebne Ci informacje co pozwala na łatwiejszą kontrolę bo wiesz czy dany klient może np przedłużyć wynajem. Na rynku jest dużo programów z większym stażem, a nie oferujących tej funkcji. System umożliwi ci znalezienie użytkownika gdy np przyjdzie mandat za parkowanie lub przekroczenie szybkości.